Niet vergeten en komt allen. Fantastische voetbalwedstrijd tussen een Haagse selectie en FC de Rebellen. Met Eljero Elia, Edwin Grünholz, Ricky van den Bergh en Sjaak Polak!

Door Ronald Mooiman INRijswijk

FC De Rebellen begon met onder meer Ricky van den Bergh en Sjaak Polak

Komende zaterdag (vanaf 18.00 uur) speelt het voetbalelftal van FC De Rebellen een wedstrijd tegen een aansprekende Haagse selectie op Sportpark Prinses Irene

FC de Rebellen bestaat sinds 2013 en initiatiefnemer Tjarda Zeggelink viert daarom het tienjarig bestaan. “Ik doe dit samen met mijn man Patrick en ongeveer 150 Rebellen waar we heel trots op zijn. We hebben het ooit samen bedacht met onze ex-compagnon. We zijn begonnen met onder andere Ricky van den Bergh, Sjaak Polak en John de Wolf.”

Inzet
“De inzet aan spelers ligt aan de clubs die ons boeken” vervolgt Tjarda, “zij mogen aangeven welke Rebellen zij het liefste zien verschijnen. Daar proberen wij dan ook zoveel mogelijk aan te voldoen. Voor ons is het hoogtepunt altijd ‘de Wedstrijd van je Leven’ wat we tot nu toe drie keer hebben mogen spelen voor ESPN. En een voorstelling van onze amusementsavond in New York in 2017. En er komen nog vele hoogtepunten aan!”



Tjarda, één van de oprichters van FC De Rebellen

Show
“Amusementsavonden kun je ook boeken bij ons en dan komen de gewenste Rebellen langs voor een mooie show vol anekdotes en verhalen uit de kleedkamer. De Wedstrijd van je Leven is een jaarlijks evenement van ESPN waarbij alle amateurteams zich kunnen aanmelden en degene die met acties de meeste stemmen binnenhaalt wint een wedstrijd tegen FC de Rebellen.”


Kijk eens naar dit filmpje van de Rebellen  https://www.youtube.com/embed/EYQe3qUgJec?enablejsapi=1&autoplay=0&cc_load_policy=0&cc_lang_pref=&iv_load_policy=1&loop=0&modestbranding=0&rel=1&fs=1&playsinline=0&autohide=2&theme=dark&color=red&controls=1&

Het duel komende zaterdag begint op Sportpark Prinses Irene om 18.00 uur. Een aansprekende Haagse selectie komt dan uit tegen FC De Rebellen.