Home Algemeen Haagse Topsport Week(end) Agenda

Haagse Topsport Week(end) Agenda

Woensdag 30 mei
Biljarten, Poulefase Bekerfinale in Oosterhout, SIS Schoonmaak-W. v/d Sanden (15.00 uur)

Hockey, promotie/degradatie wedstrijd 1, 20.30 uur, HGC-Huizen

Tennis, Eredivisie Gemengd, ALTA-Leimonias (12.00 uur)

Voetbal, Nacompetitie voor promotie Tweede Divisie, Quick-Scheveningen (20.00 uur)

Donderdag 31 mei
Biljarten, Poulefase Bekerfinale, SIS Schoonmaak-STZ Zundert of Dallinga.com (13.00 uur) 

Honkbal, Hoofdklasse, Curaçao Neptunus-Silicon Storks (19.30 uur)

Vrijdag 1 juni
Biljarten, Poulefase Bekerfinale, SIS Schoonmaak-STZ Zundert- Dallinga.com (13.00 uur)

Honkbal, Hoofdklasse, Curaçao Neptunus-Silicon Storks (19.30 uur)

Zaterdag 2 juni
Basketbal, The Hague 3×3 Challenger, 16 teams uit heel de wereld en 1 uit Den Haag, Boulevard Scheveningen

Biljarten, Halve finale bekerfinale in Oosterhout, evt met SIS Schoonmaak (vanaf 11.00 uur)

Cricket, Topklasse, VRA-HCC (11.00 uur)
Cricket, Topklasse, VOC-HBS (11.00 uur)

Hockey, promotie/degradatie wedstrijd 2, 12.30 uur, Huizen-HGC

Honkbal, Hoofdklasse, Silicon Storks-Curaçao Neptunus (14.30 uur)

Honkbal, Overgangsklasse, UVV-Wassenaar (14.00 uur)

Korfbal (veld), Overgangsklasse, KCR-Die Haghe  (16.00 uur)
Korfbal (veld), Overgangsklasse, Swift-KVS Maritiem (16.00 uur)

Tennis, Eredivisie Gemengd, Zandvoort-Leeuwenbergh (12.00 uur)  
Tennis, Eredivisie Gemengd, Leimonias-Salland  (12.00 uur)

Voetbal, Nacompetitie promotie Tweede Divisie (return), Scheveningen-Quick (17.00 uur)

Zondag 3 juni
Basketbal, The Hague 3×3 Challenger, 16 teams uit heel de wereld met 1 uit Den Haag, Boulevard Scheveningen

Biljarten, Finale van bekerfinale in Oosterhout, Eventueel met SIS Schoonmaak (16.00 uur)

Cricket, Topklasse, Quick Haag-Sparta (11.00 uur) 

Hockey, eventueel promotie/degradatie wedstrijd 3, 12.30 uur, HGC-Huizen

Honkbal, Overgangsklasse, Wassenaar-UVV (14.00 uur)

Korfbal (veld), Hoofdklasse, HKV/Ons Eibernest-SCO  (14.30 uur)

Tennis, Eredivisie Gemengd, Leeuwenbergh-Rapiditas (12.00 uur)
Tennis, Eredivisie Gemengd, Naaldwijk-Leimonias (12.00 uur) 

Tennis, Eredivisie Vrouwen, Waddinxveen-Leeuwenbergh (12.00 uur)