Home Algemeen Haagse Topsport Weekend Agenda

Haagse Topsport Weekend Agenda

AGENDA WEEKEINDE  25 t/m 27 mei

Donderdag 24 mei
Honkbal, Hoofdklasse, Silicon Storks-Hoofddorp Pioniers (19.30 uur)

Vrijdag 25 mei
Voetbal, Eredivisie Vrouwen Play-offs, Excelsior-Barendrecht-ADO Den Haag (19.30 uur)

Zaterdag 26 mei 
Badminton, Finaledag Van de Kolk Cup bij Drop Shot in Den Haag
Kwartfinales (10.00 uur)
BC DKC 1-BC Amersfoort 1
BC Drop Shot 1-BC Smashing 2
halve finales (14.00 uur) em finale (17.00 uur)

Cricket, Topklasse, HCC-Excelsior’20 (11.00 uur)
Cricket, Topklasse, ACC-Quick Haag  (11.00 uur)
Cricket, Topklasse, HBS-Dosti (11.00 uur)

Golf, Kruisfinales Hoofdklasse vrouwen, Noordwijkse-Koninklijke Haagsche. Zondag de finale met mogelijk de Haagsche.

Hockey, playoffs Overgangsklasse vrouwen, 12.30 uur, HGC – HIC

Hockey, playoffs Overgangsklasse mannen, 15.00 uur, Hurley – KZ

Honkbal, Hoofdklasse, Hoofddorp Pioniers-Silicon Storks (13.00 uur) 

Honkbal, Overgangsklasse, Twins-Wassenaar (15.00 uur) 

Korfbal (veld), Hoofdklasse, Groen Geel-HKV/Ons Eibernest (16.00 uur)

Korfbal (veld), Overgangsklasse, Die Haghe-SDO/BlijWerkt (15.30 uur)
Korfbal (veld), Overgangsklasse, KVS Maritiem-Nieuwerkerk (15.30 uur)

Rugby, North Sea Beach Rugby, The Hague Beach Stadium (11.00 uur)

Tennis, Eredivisie Gemengd, Leeuwenbergh-Naaldwijk (12.00 uur)
Tennis, Eredivisie Gemengd, Rapiditas-Leimonias (12.00 uur)

Voetbal, Derde Divisie, Scheveningen-Jong FC Volendam (14.30 uur)

Zondag 27 mei
Atletiek, The Royal Ten Run wedstrijdloop (14.30 uur)

Hockey, playoffs Overgangsklasse vrouwen, 12.30 uur, HGC – HIC

Hockey, playoffs Overgangsklasse mannen, 15.00 uur, Hurley – KZ

Honkbal, Hoofdklasse, Silicon Storks-Hoofddorp Pioniers (14.30 uur)

Honkbal, Overgangsklasse, Wassenaar-Twins (14.00 uur)

Paardensport, Duindigt  zesde meeting (vanaf 13.30 uur)

Tennis, Eredivisie Gemengd, Leimonias-Leeuwenbergh (12.00 uur)

Tennis, Hoofdklasse Gemengd, Metselaars-Etten (10.00 uur)
Tennis, Hoofdklasse Gemengd, Volley-Thor de Bataaf (10.00 uur)
Tennis, Hoofdklasse Gemengd, Victoria-Leimonias 2 (10.00 uur)

Tennis, Eredivisie Vrouwen, Leeuwenbergh-’s Gravenzande (12.00 uur)

Voetbal, DerdeDivisie, HBS-Westlandia (14.30 uur)
Voetbal, DerdeDivisie, EVV-Quick (14.30 uur)