Home Algemeen Haagse Topsport Weekend Agenda

Haagse Topsport Weekend Agenda

PLANNING AGENDA  9 t/m 13 mei                                                 

Woensdag 9 mei
Voetbal, play offs mannen eredivisie, 18.30 uur, ADO Den Haag-Vitesse

Donderdag 10 mei
Cricket, Topklasse, 11.00 uur, HCC – VOC                                  
Cricket, Topklasse, 11.00 uur, Quick Haag-Dosti
Cricket, Topklasse, 11.00 uur, Sparta – HBS

Honkbal, Hoofdklasse, 14.30 uur, Silicon Storks – HCAW

Vrijdag 11 mei
Voetbal, Eredivisie Vrouwen Play-offs, 19.30 uur, VV Alkmaar – ADO Den Haag

Zaalvoetbal, halve finale Eerste Divisie mannen, 21.00 uur, ZVV Den Haag-Scagha’66

Zaterdag 12 mei
Atletiek, NK teams in Olympisch Stadion, deelname van HAAG mannen en vrouwen

Basketbal, Finale Final 4 promdiv vrouwen (Zwolle), 12.30 uur, Jolly Jumpers – Lokomotief 

Basketbal, Finale Final 4 promdiv mannen (Zwolle), 17.00 uur, Grasshoppers-Lokomotief  

Cricket, Topklasse, 11.00 uur, VOC-Quick Haag

Honkbal, Hoofdklasse, 14.30 uur, HCAW – Silicon Storks

Honkbal, Overgangsklasse, 14.00 uur Onze Gezellen – Wassenaar

Korfbal, Overgangsklasse, 15.30 uur, SKF – KVS/Maritiem
Korfbal, Overgangsklasse, 15.30 uur, DOS Kampen/Veltman-Die Haghe

Voetbal, play offs mannen eredivisie (return), 18.30 uur, Vitesse-ADO Den Haag

Voetbal, Derde Divisie, 14.30 uur, Scheveningen – VVOG

Zondag 13 mei
Cricket, Topklasse, 11.00 uur, HBS-HCC

Hockey, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Cartouche – Rotterdam
Hockey, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, QZ – HGC
Hockey, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Push – Klein Zwitserland

Hockey, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Cartouche – Gooische HC
Hockey, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Klein Zwitserland – Qui Vive

Honkbal, Hoofdklasse, 14.30 uur, Silicon Storks – HCAW

Honkbal, Overgangsklasse, 15.00 uur Wassenaar – Onze Gezellen

Korfbal (veld), Hoofdklasse, 14.30 uur, HKV/Ons Eibernest – Nic. Alfa-College

Tennis, Hoofdklasse Gemengd, 10.00 uur, Tepci- Metselaars
Tennis, Hoofdklasse Gemengd, 10.00 uur, Thor de Bataaf – Victoria
Tennis, Hoofdklasse Gemengd, 10.00 uur, Leimonias 2 – Volley

Tennis, Eredivisie Vrouwen, 12.00 uur, Tie-Breakers – Leeuwenbergh

Voetbal, Derde Divisie, 14.00 uur, HBS – OFC
Voetbal, Derde Divisie, 14.00 uur, De Meern – Quick