Home Algemeen Haagse Topsport Weekend Agenda

Haagse Topsport Weekend Agenda

Dit weekeinde worden de competities van diverse sporten hervat. Zo gaan de Derde Divisie voetballers, de rugbyers van HRC, de handbalmannen van Hellas en de volleyballers van Inter Rijswijk proberen de eerste officiële zege van 2018 te behalen. Hier weer een overzicht van de regionale topploegen: 

AGENDA-OVERZICHT    

Badminton
Zaterdag 13 januari, Eredivisie kampioenspoule, 19.00 uur, DKC-AviAir Almere

Basketbal
Zaterdag 13 januari, Promotiedivisie mannen, 18.00 uur, CobraNova-Harlemlakers
Zaterdag 13 januari, Promotiedivisie mannen, 20.00 uur, VBC Akrides-Lokomotief

Zondag 14 januari, Promotiedivisie vrouwen,  14.30 uur, Utrecht Cangeroes – Lokomotief

Handbal
Zaterdag 13 januari, Eredivisie (m), 20.30 uur, ARBO Rotterdam-AJ Sports/Hellas

Zaterdag 13 januari, Eerste divisie (v), 20.00 uur, Eurobottle/Voorwaarts-Hercules

Zaterdag 13 januari, Eerste divisie (m), 20.00 uur, Hercules-Wematrans/Quintus 2
Zaterdag 13 januari, Eerste divisie (m), 20.40 uur, Olympia’89/DOS’80-WHC
Zondag 14 januari, Eerste divisie (m), 14.30 uur, Snelwiek Rotterdam-EHC

IJshockey
Vrijdag 12 januari, BeNe Liga, 20.30 uur, Hijs Hokij-Eindhoven Kemphanen
Zaterdag 13 januari, BeNe Liga, 19.00 uur, Buldogs Luik-Hijs Hokij

Korfbal
Zaterdag 13 januari, Hoofdklasse zaal, 19.15 uur, Die Haghe-TOP (A)

Zaterdag 13 januari, Overgangsklasse zaal, 19.15 uur, KVS/Maritiem-BEP
Zaterdag 13 januari, Overgangsklasse zaal, 20.15 uur, HKV/Ons Eibernest-Achilles

Rugby
Zaterdag 13 januari, Degradatiepoule Ereklasse, 15.00 uur, HRC-The Dukes

Taekwondo
Zaterdag 13 januari, NK sparren in Sportcampus Zuiderpark

Volleybal
Zaterdag 13 januari, Eredivisie mannen, 19.30 uur, Inter Rijswijk-Draisma Dynamo
Zaterdag 13 januari, Eerste Divisie mannen, 16.30 uur, Inter Rijswijk 2-Taurus 2

Voetbal
Zaterdag 13 januari, Derde Divisie, 14.30 uur, Jong FC Volendam-Scheveningen

Zondag 14 januari, Derde Divisie, 14.00 uur, Westlandia-HBS
Zondag 14 januari, Derde Divisie, 14.00 uur, Quick-EVV

Zaalhockey
Zaterdag 13 januari, Hoofdklasse (v), Jan Massinkhal Nijmegen
11.00 uur, hdm-Union
13.00 uur, HGC-Laren
13.00 uur, Kampong-hdm
15.00 uur, Kampong-HGC

Zaalvoetbal
Vrijdag 12 januari, Hoofdklasse vrouwen, 20.00 uur, ZVV Den Haag-Lugdunum