AGENDA-OVERZICHT    

Atletiek
Zaterdag 9 december, 22e Meeuwen Makrelen Loop, Start om 13.00 uur

Badminton
Zaterdag 9 december, Kampioenspoule eredivisie, 14.00 uur, AviAir Almere-DKC

Basketbal
Zaterdag 9 december, Promotiedivisie (v), 19.30 uur, Lokomotief-De Groene Uilen

Zaterdag 9 december, Promotiedivisie (m), 20.00 uur, UBALL-Lokomotief

Handbal
Zaterdag 9 december, Eredivisie (m), 20.30 uur, Red-Rag/Tachos-AJ Sports/Hellas

Zaterdag 9 december, Eerste divisie (v), 20.40 uur, Hercules-Klink Nijland/Kwiek

Zaterdag 9 december, Eerste divisie (m), 20.30 uur, EHC-Olympis’89/DOS’80
Zaterdag 9 december, Eerste divisie (m), 20.45 uur, Havas-WHC
Zondag 10 december, Eerste divisie (m), 14.30 uur, Snelwiek Rotterdam-Hercules

IJshockey
Vrijdag 8 december, BeNe Liga, 20.30 uur, Hijs Hokij-Heerenveen Flyers
Zondag 10 december, BeNe Liga, 18.15 uur, Chiefs Leuven-Hijs Hokij

Korfbal
Zaterdag 9 december, Hoofdklasse zaal, 19.30 uur, Dalto – Die Haghe

Zaterdag 9 december, Overgangsklasse zaal, 19.10 uur, Achilles-KVA
Zaterdag 9 december, Overgangsklasse zaal, 20.00 uur, ZKV (Za)-KVS/Maritiem
Zaterdag 9 december, Overgangsklasse zaal, 20.15 uur, HKV/Ons Eibernest-De Meervogels

Rugby
Zaterdag 9 december, Ereklasse, 15.00 uur, Dukes-HRC

Voetbal
Vrijdag 8 december, Eredivisie (v), 19.30 uur, PEC Zwolle-ADO Den Haag

Zaterdag 9 december, Derde Divisie , 15.00 uur, Quick Boys-Scheveningen

Zaterdag 9 december, Eredivisie (m), 20.45 uur, FC Twente-ADO Den Haag

Zondag 10 december, Derde Divisie, 14.00 uur, Quick-Blauw Geel ’38
Zondag 10 december, Derde Divisie, 14.00 uur, Dongen-HBS

Volleybal
Zaterdag 9 december, Eredivisie (m), 19.30 uur, Inter Rijswijk-Abiant Lycurgus

Zaterdag 9 december, Eerste Divisie (m), 16.30 uur, Inter Rijswijk 2-Next Volley Dordrecht

Waterpolo
Zaterdag 9 december, Overgangsklasse (v), 16.45 uur, Waterpolo Den Haag-De Vennen

Zaterdag 9 december, Eerste klasse (m), 18.00 uur, Waterpolo Den Haag-HZPC Avena

Zondag 10 december, Overgangsklasse (v), 19.00 uur, PSV – Waterpolo Den Haag

Wielrennen
Zondag 10 december, MTB European Championship Bicycle Beachrace, 08.00-14.30 uur