AGENDA-OVERZICHT      

Basketbal
Zaterdag 14 oktober, Promotiedivisie mannen, 18.00 uur, CobraNova-BV Groningen
Zaterdag 14 oktober, Promotiedivisie mannen, 19.00 uur, Lokomotief-Landslake Lions

Biljarten
Zondag 15 oktober, Buffalo League Driebanden, 13.00 uur, S.I.S. Schoonmaak-Bousema Lochem

Handbal
Zaterdag 14 oktober, Eredivisie mannen, 21.00 uur, AJ Sports/Hellas-Smezo/BFC

Zaterdag 14 oktober, Eerste divisie vrouwen, 20.30 uur, Z.A.P.-Hercules

Zaterdag 14 oktober, Eerste divisie mannen, 20.00 uur, EHC-Hercules
Zaterdag 14 oktober, Eerste divisie mannen, 20.00 uur, WHC-DIOS

Hockey
Vrijdag 13 oktober, Hoofdklasse Mannen, 20.30 uur, Bloemendaal-hdm

Zondag 15 oktober, Hoofdklasse Vrouwen, 12.45 uur, hdm-Huizen

Zondag 15 oktober, Hoofdklasse Mannen, 14.45 uur, hdm-Tilburg
Zondag 15 oktober, Hoofdklasse Mannen, 14.45 uur, HGC-Den Bosch

Zondag 15 oktober, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Almeerse HC-Cartouche
Zondag 15 oktober, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Alecto-HGC
Zondag 15 oktober, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Pinoké-Klein Zwitserland

Zondag 15 oktober, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Groningen-Cartouche
Zondag 15 oktober, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Zwart Wit-Klein Zwitserland

IJshockey,
Zondag 15 oktober, BeNe Liga, 20.30 uur, Laco Eaters Limburg – Hijs Hokij

Korfbal
Zaterdag 14 oktober, Overgangsklasse Veld, 15.30 uur, Die Haghe-KCR
Zaterdag 14 oktober, Overgangsklasse Veld, 15.30 uur, KVS/Maritiem-Swift

Zondag 15 oktober, Hoofdklasse Veld, 14.30 uur, SCO – HKV/Ons Eibernest

Paardensport
Zondag 15 oktober, Duindigt, Vanaf 13.30 uur, Draverijen en rennen

Rugby
Zaterdag 14 oktober, Ereklasse mannen, 15.00 uur, HRC-RC Waterland

Voetbal
Vrijdag 13 oktober, Eredivisie vrouwen, 19.30 uur, sc Heerenveen- ADO Den Haag

Zaterdag 14 oktober, Derde Divisie, 14.30 uur, Scheveningen-Spakenburg
Zondag 15 oktober, Derde Divisie, 14.00 uur, HBS-HSC’21
Zondag 15 oktober, Derde Divisie, 14.00 uur, JVC Cuijk-Quick

Zondag 15 oktober, Eredivisie, 16.45 uur, ADO Den Haag-SBV Excelsior

Volleybal
Zaterdag 14 oktober, Eredivisie mannen, 19.30 uur, Inter Rijswijk-Coniche Topvolleybal Zwolle
Zaterdag 14 oktober, Eerste Divisie mannen, 15.00 uur, Zaanstad 2-Inter Rijswijk 2

Zaalvoetbal
Vrijdag 13 oktober, Hoofdklasse vrouwen, 20.00 uur, ZVV Den Haag-HBSS