Wie, wat, waar en hoe laat? U ziet het in de Haagse Topsport Weekend Agenda. 

 

AGENDA-OVERZICHT

Atletiek
Zondag 24 september, Vredesloop Den Haag (kinderloop, jeugdloop, 5 km en 10 km)                

Badminton
Zaterdag 23 september, Eredivisie, 19.00 uur, DKC-AviAir Almere
Zondag 24 september, Eredivisie, 14.30 uur, Le Credit Sportif VELO-DKC            

Basketbal
Zaterdag 23 september, Promotiedivisie mannen, 20.00 uur, Harlemlakers-CobraNova
Zaterdag 23 september, Promotiedivisie mannen, 20.45 uur, Lokomotief-VBC Akrides
Zondag 24 september, Promotiedivisie vrouwen, 15.15 uur, Landslake Lions 2-Lokomotief      

Biljarten
Zondag 24 september, Buffalo League, 13.00 uur, De Veemarkt-SIS Schoonmaak

Handbal
Zaterdag 23 september, Eerste divisie vrouwen, 19.00 uur, Hercules-Eurobottle/Voorwaarts                 

Zaterdag 23 september, Eerste divisie mannen, 20.40 uur, Hercules-Sittardia 2
Zaterdag 23 september, Eerste divisie mannen, 20.45 uur, Nieuwegein-WHC
Zondag 24 september, Eerste divisie mannen, 14.00 uur, DIOS-EHC

Zondag 24 september, Eredivisie mannen, 15.00 uur, Fiqas Aalsmeer 2-AJ Sports/Hellas

Hockey
Vrijdag 22 september, Hoofdklasse Mannen, 20.30 uur, hdm-Oranje Rood
Vrijdag 22 september, Hoofdklasse Mannen, 20.30 uur, HGC-Pinoké

Zondag 24 september, Hoofdklasse Vrouwen, 12.45 uur, Groningen – hdm
Zondag 24 september, Hoofdklasse Mannen, 14.45 uur, SCHC -hdm
Zondag 24 september, Hoofdklasse Mannen, 14.45 uur, Bloemendaal-HGC

Zondag 24 september, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, Cartouche-Union
Zondag 24 september, Overgangsklasse Vrouwen, 12.45 uur, HGC-Klein Zwitserland

Zondag 24 september, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Cartouche-Union
Zondag 24 september, Overgangsklasse Mannen, 14.45 uur, Klein Zwitserland-Victoria

Honkbal
Zaterdag 23 september, Play-offs Overgangsklasse, 15.00 uur, SV Wassenaar – Omron Pioniers 2
Zondag 24 september, Play-offs Overgangsklasse, 14.00 uur, Omron Pioniers 2-SV Wassenaar

Korfbal
Zaterdag 23 september, Hoofdklasse Veld, Hoofdklasse, 15.30 uur, HKV/Ons Eibernest-Avanti

Zaterdag 23 september, Overgangsklasse Veld, 15.30 uur, Unitas/Perspectief-KVS/Maritiem
Zaterdag 23 september, Overgangsklasse Veld, 15.30 uur, GKV/Enomics-Die Haghe

Rugby
Zaterdag 23 september, Ereklasse mannen, 15.00 uur, RC ’t Gooi-HRC

Voetbal
Vrijdag 22 september, Eredivisie Vrouwen, 19.30 uur, Ajax-ADO Den Haag
Zaterdag 23 september, Derde Divisie, 15.00 uur, ONS Sneek-Scheveningen
Zaterdag 23 september, Eredivisie mannen, 20.45 uur, ADO Den Haag-Sparta Rotterdam
Zondag 24 september, Derde Divisie, 14.00 uur, Quick-Hercules
Zondag 24 september, Derde Divisie, 14.30 uur, EVV-HBS

Volleybal
Zaterdag 23 september, Eerste Divisie mannen, 16.30 uur, Inter Rijswijk 2-Sliedrecht Sport 2

Waterpolo
Zaterdag 23 september, Overgangsklasse vrouwen, 16.45 uur, Waterpolo Den Haag-WZC        
Zaterdag 23 september, Eerste klasse Heren, 18.00 uur, Waterpolo Den Haag- ZV De Zaan       

Zaalvoetbal
Vrijdag 22 september, Hoofdklasse vrouwen, 20.00 uur, ZVV Den Haag-Lugdunum