AGENDA-OVERZICHT    

Atletiek
Zaterdag en zondag 17/18 februari, AA drink NK Indoor senioren Apeldoorn

Basketbal
Zaterdag 17 februari, Promotiedivisie (m), UBALL-CobraNova  (20.00 uur)
Zaterdag 17 februari, Promotiedivisie (m), Harlemlakers-Lokomotief  (21.00 uur)

Zaterdag 17 februari, Promotiedivisie (v), Jolly Jumpers-Lokomotief  (20.15 uur)

Biljarten
Zondag 18 februari, Buffalo League, SIS Schoonmaak-A1 Biljarts (13.00 uur)

Darts
Zaterdag 17 februari, The Hague Disability Darts Invitational Theater aan het Spui, (vanaf 10.30 uur)

Handbal
Zaterdag 17 februari, Eredivisie (m), Oosting Metaal Recycling/E&O-AJ Sports/Hellas (20.30 uur)

Zaterdag 17 februari, Eerste divisie (m), 19.00 uur, Sittardia 2-EHC
Zaterdag 17 februari, Eerste divisie (m), 20.15 uur, WHC-Hercules

Zaterdag 17 februari, Eerste divisie (v), Bentelo-Hercules (19.30 uur)

IJshockey
Vrijdag 16 februari, BeNe League , Hijs Hokij-Herentals (20.30 uur)
Zaterdag 17 februari, BeNe League, SilverDome Panters-Hijs Hokij  (20.15 uur)

Korfbal
Zaterdag 17 februari, Hoofdklasse zaal, Tempo – Die Haghe (19.45 uur)

Zaterdag 17 februari, Overgangsklasse zaal, HKV/Ons Eibernest-KVA (20.00 uur)
Zaterdag 17 februari , Overgangsklasse zaal, Achilles-De Meervogels  (20.10 uur)
Zaterdag 17 februari, Overgangsklasse zaal, DOS (W)-KVS/Maritiem  (20.25 uur)

Rugby
Zaterdag 17 februari, Degradatiepoule Ereklasse, HRC-Castricumse RC (14.00 uur)

Voetbal
Vrijdag 16 februari, Eredivisie (v), FC Twente-ADO Den Haag Vrouwen (19.30 uur)

Zaterdag 17 februari, Derde Divisie, Scheveningen-Jong Almere City FC  (14.30 uur)

Zaterdag 17 februari, Eredivisie (m), ADO Den Haag-Willem II (20.45 uur)

Zondag 18 februari, Derde Divisie, HBS-ADO’20 (14.00 uur)
Zondag 18 februari, Derde Divisie, UNA-Quick  (14.30 uur)

Waterpolo
Zaterdag 17 februari, Overgangsklasse (v), OZ&PC-Waterpolo Den Haag (17.00 uur)
Zondag 18 februari, Overgangsklasse (v), PSV Waterpolo-Waterpolo Den Haag (20.15 uur)

Zondag 18 februari, Eerste klasse (m), PSV Waterpolo-Waterpolo Den Haag (19.00 uur)