AGENDA-OVERZICHT    

Basketbal
Zaterdag 18 november, Promotiedivisie (m), 19.30 uur, Lokomotief-Punch
Zaterdag 18 november, Promotiedivisie (m), 20.00 uur, Red Giants-CobraNova

Zaterdag 18 november, Promotiedivisie (v), 16.00 uur, Green Eagles-Lokomotief

Biljarten
Zondag 19 november, Buffalo League, 13.00 uur, HCR Prinsen-SIS Schoonmaak

Handbal
Zaterdag 18 november, Eredivisie (m), 20.00 uur, AJ Sports/Hellas-Bevo HC 2

Zaterdag 18 november, Eerste divisie (v), 19.00 uur, Hercules-ACMAA/D.S.V.D.

Zaterdag 18 november, Eerste divisie (m), 19.00 uur, Kras/Volendam 2-WHC
Zaterdag 18 november, Eerste divisie (m), 20.00 uur, EHC-Havas
Zaterdag 18 november, Eerste divisie (m), 20.40 uur, Hercules-Olympia’89/DOS’80

Hockey
Zondag 19 november, Hoofdklasse (m), 14.45 uur, HGC-SCHC
Zondag 19 november, Hoofdklasse (m), 14.45 uur, Kampong-hdm

Zondag 19 november, Overgangsklasse (v), 12.45 uur, Rotterdam-Cartouche
Zondag 19 november, Overgangsklasse (v), 12.45 uur, HGC-QZ
Zondag 19 november, Overgangsklasse (v), 12.45 uur, Klein Zwitserland-Push

Zondag 19 november, Overgangsklasse (m), 14.45 uur, Gooische HC-Cartouche
Zondag 19 november, Overgangsklasse (m), 14.45 uur, Qui Vive-Klein Zwitserland

IJshockey
Zaterdag 18 november, Beker poulefase, 18.00 uur, Amstel Tijgers-Hijs Hokij

Judo
Vrijdag t/m zondag 17-19 november, The Hague Grand Prix, 10.00, Sportcampus Zuiderpark

Korfbal
Zaterdag 18 november, Hoofdklasse zaal, 19.15 uur, Die Haghe – Sporting Delta

Zaterdag 18 november, Overgangsklasse zaal, 19.00 uur, KVS/Maritiem – De Meervogels
Zaterdag 18 november, Overgangsklasse zaal, 20.00 uur, HKV/Ons Eibernest – ZKV
Zaterdag 18 november, Overgangsklasse zaal, 20.30 uur, DOS (W) – Achilles

Voetbal
Vrijdag 17 november, Eredivisie (v), 19.30 uur, VV Alkmaar-ADO Den Haag Vrouwen

Zaterdag 18 november , Derde Divisie, 14.30 uur, Harkemase Boys-Scheveningen

Zondag 19 november, Eredivisie (m), 12.30 uur, ADO Den Haag-Heracles Almelo

Zondag 19 november, Derde Divisie, 14.00 uur, Quick-OJC Rosmalen
Zondag 19 november, Derde Divisie, 14.30 uur, Blauw Geel ’38-HBS

Volleybal
Zaterdag 18 november, Eerste Divisie (m), 19.00 uur, VC Voerendaal-Inter Rijswijk 2   

Waterpolo
Zaterdag 18 november, Overgangsklasse (v), 19.45 uur, Waterpolo Den Haag-OZ&PC
Zaterdag 18 november, Eerste klasse (m), 18.00 uur, Waterpolo Den Haag-VZV