Agenda

Agenda

AGENDA-OVERZICHT    

Atletiek
Zaterdag 20 januari, Haag Atletiek-Westduincross, 13.00 jeugdcross ( 2 km), 13.15 recreatieve cross (4 km), 14.00 wedstrijdcross (8 km)

Badminton
Zaterdag 20 januari, Eredivisie kampioenspoule, 15.00 uur, Duinwijck-DKC

Basketbal
Zaterdag 20 januari, Promotiedivisie (v), 18.45 uur, Lokomotief-Landslake Lions 2

Zaterdag 20 januari, Promotiedivisie (m), 20.15 uur, Lokomotief-BS Leiden
Zaterdag 20 januari, Promotiedivisie (m), 21.00 uur, De Groene Uilen-CobraNova

Biljarten
Vrijdag t/m zondag 19-21 januari, Grand Prix Biljart Artistiek, vanaf 10.30 uur in Biljartcafé Jorissen

Zondag 21 januari, Buffalo League Driebanden, 13.00 uur, A1 Biljarts-SIS Schoonmaak

Handbal
Zaterdag 20 januari, Eredivisie (m), 21.00 uur, AJ Sports/Hellas-DFS Arnhem

Zaterdag 20 januari, Eerste divisie (v), 20.40 uur, Hercules-DSS

Zaterdag 20 januari, Eerste divisie (m), 19.00 uur, Kras/Volendam 2-Hercules
Zaterdag 20 januari, Eerste divisie (m), 20.30 uur, EHC-FIQAS/Aalsmeer 3
Zaterdag 20 januari, Eerste divisie (m), 21.00 uur, WHC-Atomium’61

IJshockey
Vrijdag 19 januari, BeNe Liga, 20.30 uur, Hijs Hokij-Tilburg Trappers TT
Zaterdag 20 januari, BeNe Liga, 18.00 uur, Amstel Tijgers-Hijs Hokij

Korfbal
Zaterdag 20 januari, Hoofdklasse zaal, 20.00 uur, Sporting Delta-Die Haghe

Zaterdag 20 januari, Overgangsklasse zaal, 19.10 uur, Achilles-DOS (W)
Zaterdag 20 januari, Overgangsklasse zaal, 19.15 uur, De Meervogels-KVS/Maritiem
Zaterdag 20 januari, Overgangsklasse zaal, 19.30 uur, ZKV (Za)-HKV/Ons Eibernest       

Rugby
Zaterdag 20 januari, Degradatiepoule Ereklasse, 15.00 uur, The Hookers-HRC

Volleybal
Zaterdag 20 januari, Eredivisie (m), 20.30 uur, Seesing Personeel Orion-Inter Rijswijk

Zaterdag 20 januari, Eerste Divisie (m), 18.30 uur, Skunk-Inter Rijswijk 2

Voetbal
Zaterdag 20 januari, Derde Divisie, 14.30 uur, Scheveningen-ACV

Zaterdag 20 januari, Derde Divisie Zondag, 18.00 uur, Westlandia-Quick

Zaterdag 20 januari, Eredivisie (m), 19.45 uur, ADO Den Haag-VVV-Venlo

Zondag 21 januari, Derde Divisie, 14.00 uur, HBS-Jong De Graafschap

Waterpolo
Zaterdag 20 januari, Overgangsklasse vrouwen, 17.30 uur, Waterpolo Den Haag-Het Y

Zaterdag 20 januari, Eerste klasse mannen, 18.45 uur, Waterpolo Den Haag-MNC Dordrecht

Zaalhockey
Zaterdag 20 januari, Hoofdklasse (m), Sporthal De Bongerd Wageningen          
11.00 uur, Cartouche-Schaerweijde
12.00 uur, hdm-Union
14.00 uur, Den Bosch-hdm
15.00 uur, Cartouche-Amsterdam